Maria dla Mam

Cześć!

Jest również możliwość przymierzenia ubrań i spotkania się osobiście, bo tak się składa, że można mnie teraz znaleźć w mojej pracowni, która też jest sklepem stacjonarnym.

Miejsce nazywa się Maria dla Mam i znajduje się na ul. Jana Śliwki 24 w Gliwicach.
Od poniedziałku do piątku – od 10.00 do 17.00 jestem do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto przyjść osobiście?

Uważam, że najlepiej jest przymierzyć każde ubranie. Dlatego też powstało to miejsce. Chcę, żebyś miała możliwość założenia rzeczy, sprawdzenia czy dobrze się w niej czujesz i dobrze na Tobie leży. Ja ze swojej strony oferuję małe poprawki, jak np. skrócenie kupionej u mnie sukienki, ale tylko przy zakupach stacjonarnych.
Poza tym zawsze dobrze jest się poznać. Jeśli zostaniesz ze mną na dłużej, a może już znasz moje social media (Instargam i Facebooka) i bloga, to wiesz, że kontakt z Tobą to dla mnie duża przyjemność i w ogóle ogromna motywacja do pracy.
Zapraszam zatem na pogaduchy przy herbacie lub kawie.

Co znajdziesz w pracowni?

Przede wszystkim, wszystko to, co znajduje się w sklepie internetowym. Możesz tutaj dotknąć, przymierzyć te rzeczy i przekonać się na własnej skórze jakie są wygodne i miłe w dotyku.
Ale dodatkowo, są tutaj ubrania, których na mojej stronie nie zobaczysz, bo nie są one mojej produkcji. Są to np. spodnie ciążowe, tuniki do karmienia, legginsy dłuższe i krótsze. Asortyment się powiększa i zmienia w miarę pór roku i sprzedaży, wiadomo.
Znajdziesz tutaj ciepłą przestrzeń dla kobiet, w której możesz poczuć się bezpiecznie.
Aaa no i będziesz mogła podejrzeć jak wygląda prawdziwa pracownia krawiecka.

Ważne! Jeśli nie możesz dojechać w godzinach kiedy jestem w pracowni, skontaktuj się ze mną, znajdziemy dogodną porę na Twoją wizytę. Zawszę mogę zostać dłużej, albo pojawić się wcześniej.

Do zobaczenia!