O mnie


cześć, tu maria, jestem maria, projektantka, tworzę ubrania, mariaszyje, wygodne ubrania, tworzenie ubrań

 

Jestem absolwentką studiów wzorniczych, zafascynowana projektowaniem
i tworzeniem nowych form.
Jestem na początku drogi w tworzeniu wygodnych ubrań dla kobiet w ciąży.
To obszar, który wybrałam, ponieważ wierzę, że w tej kwestii jest jeszcze wiele do powiedzenia i stworzenia. A wygoda jest dla mnie jedną z najwyższych wartości. 
Staram się ciągle szukać nowych kształtów, które pomogą kobietom w codzienny życiu.

Czym się zajmuję

Tworzę wygodne ubrania dla kobiet. Moje sukienki rzeczywiście dedykowane są kobietom w ciąży, ale ich sprytne zaprojektowanie pozwala na noszenie ich nawet w ciąży nie będąc.
To w nich jest najlepsze, bo są wielofunkcyjne.

Sukienki można nosić na każdym etapie ciąży, ponieważ  dostosowują się do zmieniającego się  ciała. Odpowiednia konstrukcja i dobór materiałów sprawia, ze sukienki są najlepszymi towarzyszami w codzienności. Mojej też!

Prowadzę sklep internetowy i stacjonarny. Do tego drugiego oczywiście również Cię zapraszam, bo do tego pierwszego masz teraz bardzo łatwy dostęp – wystarczy, że klikniesz tutaj.
Sklep stacjonarny o tyle jest dobry, że możesz przymierzyć i dotknąć sukienki i sama oceniać ich jakość.

Prowadzę warsztaty z rysunku żurnalowego i materiałoznawstwa. Tę część mojej pracy uwielbiam, bo spotykam się w Wami i razem tworzymy i rozmawiamy o tematyce, którą uwielbiam.

Zilustrowałam książkę dla dzieci, która właśnie została wydana.

blog, blog o materiałach, ciekawostki o materiałach, ciekawostki o branży modowej, branża modowa, sprawdź, przejdź do bloga, wygodne ubrania, tworzenie ubrańCo znajdziesz na blogu?

Od pewnego czasu zgłębiam tajniki materiałów i ich właściwości. Staram się uświadamiać co najlepiej nosić, a czego raczej unikać.

To jakiej jakości ubrania nas zalewają to często farsa. Warto być świadomym co koncerny nam oferują i umieć szukać to co rzeczywiście zdrowe i wygodne.

We wpisach pokazuję Wam również jak wygląda moja praca, jakie są etapy tworzenia kolekcji, albo jak ilustrowałam książkę dla dzieci.

Czasem zdarzy mi się bardziej prywatny wpis o mnie, albo moich poczynaniach.

Co znajdziesz w sklepie?

Ekstremalnie wygodne sukienki, na lata.

Sama je projektuję, materiały sama wybieram, tylko u POLSKICH producentów, a na koniec odszywam je sama dla Was.

Zatem! Każdy etap powstawania sukienki jest pod kontrolą i lupą. O czym możecie się same przekonać obserwując moje social media. Tam na co dzień pokazuję co robię, jakie sukienki i inne rzeczy. Pokazuję materiały i elementy których używam do szycia.

Jak same będziecie mogły zauważyć, tworzenie sukienek zajmuje mi masę czasu. Ale jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że zdjęcia mogę mieć nieidealne, mogę popełniać błędy w tekstach, mogę nawet nieć błędy na stronie. Ale kiedy mam idealny produkt, to wszystko inne da się naprawić. Pracowałam nad sukienkami tak długo, aż wyszły idealne. Idealnie wygodne. 

Ubrania, które tworzę, sama noszę na co dzień, piorąc je tylko na zmianę. Takich wygodnych ubrań nie znalazłam w sklepach. No dobra może prócz dresu. On wygrywa wszystko. Ale czy w dresie można chodzić do pracy?

sukienka, wygodna sukienka, sklep internetowy, sklep online, przejdź do sklepu

5 rzeczy które powinnaś o mnie wiedzieć

 1. Uwielbiam wygodę!
  Uważam ze nie ma sensu chodzenie w niewygodnych ubraniach, nawet w imię dobrego wyglądu. Można wyglądać świetnie i czuć się w ubraniu swobodnie. I tym też kieruję się podczas tworzenia moich ubrań.
 2. Jestem zwolenniczką mniej a lepiej.
  Staram się tą zasadę przekładać na różne pola życia. W szafie mam mało ubrań, ale za to lubię je wszystkie bardzo i dobrze się w nich czuję. Komplementy też czasem usłyszę, wiec chyba nie jest źle 🙂
 3. Jedyne w czym absolutnie nie znam umiaru to kupowanie książek. I żeby nie było, czytam je! I to z ogromną przyjemnością.
  Uwielbiam się uczyć, a książka właśnie to mi zapewnia. Takie wieczory pod kocem i z herbatką w ręce… Czy to nie brzmi idealnie?
 4. Najbardziej rozluźnia mnie malowanie.
  Zajmuję się rysunkiem żurnalowym z racji fachu, ale zdarzy się że narysuje inne rzeczy. Zilustrowałam nawet książkę dla dzieci – możesz zobaczyć ją tutaj.
 5. Głęboko wierzę, że nad nami Ktoś czuwa i zajmuję się naszymi sprawami. Dzięki temu, jest mi łatwiej i radośniej iść przez życie. Czytam Pismo Święte i chodzę do kościoła i daje mi to ogromną wolność 🙂