O MNIE

Jestem absolwentką studiów wzorniczych, zafascynowana projektowaniem
i tworzeniem nowych form.
Tworzę wygodne ubrania dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
To obszar, który wybrałam, ponieważ wierzę, że w tej kwestii jest jeszcze wiele do powiedzenia i stworzenia. A wygoda jest dla mnie jedną z najwyższych wartości. 
Staram się ciągle szukać nowych kształtów, które pomogą kobietom w codzienny życiu.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Tworzę wygodne ubrania dla kobiet. Moje sukienki rzeczywiście dedykowane są kobietom w ciąży, ale ich sprytne zaprojektowanie pozwala na noszenie ich nawet w ciąży nie będąc.
Dzięki temu ubrania służbą przed długi czas, nie tylko 9 miesięcy 🙂

Sukienki można nosić na każdym etapie ciąży, ponieważ  dostosowują się do zmieniającego się  ciała. Odpowiednia konstrukcja i dobór materiałów sprawia, ze sukienki są najlepszymi towarzyszami w codzienności. Mojej też!

Prowadzę sklep internetowy i stacjonarny. Do tego drugiego, oczywiście również Cię zapraszam, a do tego pierwszego masz teraz bardzo łatwy dostęp.
Sklep stacjonarny ma taką przewagę, że możesz przymierzyć i dotknąć sukienki i sama oceniać ich jakość.

Prowadzę warsztaty z rysunku żurnalowego i materiałoznawstwa. Tę część mojej pracy uwielbiam, bo spotykam się w Wami i razem tworzymy i rozmawiamy o tematyce, którą uwielbiam.

CO ZNAJDZIESZ W SKLEPIE?

Ekstremalnie wygodne sukienki, piżamy, spodnie, wkładki laktacyjne, na lata.

Sama je projektuję, materiały sama wybieram, tylko u POLSKICH producentów, a na koniec odszywam je sama lub z pomocą szwalni (na śląsku) dla Ciebie.

Zatem! Każdy etap powstawania sukienki jest pod kontrolą i lupą. O czym możesz się sama przekonać obserwując moje social media. Tam na co dzień pokazuję co robię. Wprowadzam Cię w tajniki materiałów i elementy których używam do szycia.

Jak sama będziesz mogła zauważyć, tworzenie sukienek zajmuje mi masę czasu. Jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że zdjęcia mogę mieć nieidealne, mogę popełniać błędy w tekstach, mogę nawet nieć błędy na stronie. Ale kiedy mam idealny produkt, to wszystko inne da się naprawić. Pracowałam nad sukienkami tak długo, aż wyszły idealne. Idealnie wygodne! 

5 RZECZY, KTÓRE POWINNAŚ O MNIE WIEDZIEĆ

 1. Uwielbiam wygodę!
  Uważam ze nie ma sensu chodzenie w niewygodnych ubraniach, nawet w imię dobrego wyglądu. Można wyglądać świetnie i czuć się w ubraniu swobodnie. I tym też kieruję się podczas tworzenia moich ubrań.
 2. Jestem zwolenniczką mniej, a lepiej.
  Staram się tą zasadę przekładać na różne pola życia. W szafie mam mało ubrań, ale za to lubię je wszystkie bardzo i dobrze się w nich czuję. 
 3. Jedyne w czym absolutnie nie znam umiaru to kupowanie książek. I żeby nie było, czytam je! I to z ogromną przyjemnością.
  Uwielbiam się uczyć, a książka właśnie to mi zapewnia. Takie wieczory pod kocem i z herbatką w ręce… Czy to nie brzmi idealnie? Dla mnie tak!
 4. Najbardziej rozluźnia mnie malowanie.
  Zajmuję się rysunkiem żurnalowym z racji fachu, ale zdarzy się że narysuje inne rzeczy. Zilustrowałam nawet książkę dla dzieci – możesz zobaczyć ją tutaj.
 5. Głęboko wierzę, że nad nami Ktoś czuwa i zajmuję się naszymi sprawami. Dzięki temu, jest mi łatwiej i radośniej iść przez życie. Czytam Pismo Święte, chodzę do kościoła i daje mi to ogromną wolność 🙂