mariaszyje
Ubierz się w radość!

Ciążowe sukienki na święta – wygodne i piękne!

Jeśli spodziewasz się dziecka, które ma przyjść na świat dopiero w przyszłym roku, to z pewnością szukasz odpowiedniej kreacji na Wigilię. Oczywiście taki strój musi nie tylko być starannie dobrany do okoliczności, ale również oferować komfort podczas wielogodzinnych rozmów przy stole wigilijnym w gronie najbliższych. Dlatego właśnie, zamiast próbować wcisnąć się w kreację, którą nosiłaś jeszcze przed ciążą, warto wybrać świąteczną, specjalnie zaprojektowaną sukienkę przeznaczoną dla przyszłych mam. Dzięki temu będziesz czuła się nie tylko pięknie, ale również komfortowo. 

Zobacz, co dla Ciebie zaprojektowałam. 

Eleganckie sukienki ciążowe na święta dla przyszłych mam

Najważniejszym kryterium doboru odpowiedniej kreacji jest wydźwięk danej uroczystości. Jeśli chodzi o kolorystykę, to sugeruję, przede wszystkim, klasyczne opcje – czerwień oraz burgund, a także niebieski i granat. Są to barwy typowe dla Bożego Narodzenia, a jednocześnie kolory, które z powodzeniem możesz nosić poza sezonem. 

O materiały nie masz się co martwić, bo dobieram je z należytą dokładnością. Moje dzianiny zachowują swój pierwotny kształt i kolor nawet po wielu praniach. Dobrym wyborem będzie także zieleń oraz wszystkie jej odcienie, w tym mięta. Jeśli nie czujesz się dobrze w żadnym z tym kolorów, to do wyboru masz jeszcze inne – ważne, byś czuła się pewna siebie.

Wygodna i stylowa sukienka ciążowa na święta

Doskonałym wyborem na Wigilię będzie basicowa kreacja, którą możesz podkręcić za pomocą dodatków, takich jak pasek czy biżuteria. Sukienka ciążowa na święta to bardzo kobiecy krój, idealnie wpisujący się w bożonarodzeniowy nastrój, a jednocześnie oferujący komfort dla rosnącego brzuszka. Kreacje wykonane z wysokiej jakości oddychających materiałów są przyjemne i zdrowe dla skóry przyszłej mamy. Tkanina, która dosłownie opływa ciało, skutecznie zakrywa to, co chcemy zakryć, a jednocześnie podkreśla kształty przyszłej mamy, niezależnie od miesiąca ciąży. Jeśli chcesz wystąpić w Boże Narodzenie w eleganckim, a jednocześnie wygodnym stroju, to wybierz moje kreacje.

Tutaj mam dla Ciebie propozycje: 

Klara

To piękna sukienka, na wiele okazji (nawet na zabawę weselną, bo pięknie się kreci). Podkreśli ona brzuszek, ale również okryje ciało, będziesz czuła się w niej komfortowo. Nie opina ciała, okrywa je.
Ma ona również opcję karmienia, na późniejszy czas.

Carmen/Lena

To sukienki kopertowe, różniące się jedynie materiałem. Carmen wykonano z bawełny (nieco grubszej na jesień/zimę). Lena to wersja wiskozowa, lżejsza. Ja chodzę w nich cały rok, wystarczą grubsze rajstopy i marynarka.

Aniela

Tutaj pokazuję wersję burgundową, ale są ich różne wersje. Nawet granatowa 🙂 I możesz zobaczyć, że sukienka jest maksymalnie uniwersalna. Możesz ją nosić o ciąży nie myśląc i jej nie planując. A z brzuszkiem będziesz się równie pięknie prezentować. Dla mnie ta sukienka to must have w szafie, bo jest podstawą do wszystkiego. Taka mała czarna, tylko w innych kolorach.

Zoja

No i na sam koniec Zoja, może trochę mniej elegancka, lecz równie wygodna jak pozostałe. Sama widzisz, świetnie układa się z brzuszkiem i bez niego. Uwielbiam tę uniwersalność. Kocham to w ubraniach i dlatego też takie projektuję. Wiąże się ją na bokach i w ten sposób decydujesz jak mocno ma Cię opinać.

Którą sukienkę wybierasz? A może masz zupełnie inny pomysł na świąteczne wystąpienia? 🙂 Podziel się! Inspirujmy się nawzajem.

Ściskam,
Maria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SKLEP INTERNETOWY

POZOSTAŁE WPISY:

Ubrania ciążowe z bawełny

Każda przyszła i świeżo upieczona mama doskonale wie, jak trudny bywa dobór odpowiedniej odzieży ciążowej. Przede wszystkim, nic nie może uciskać czy powodować dyskomfortu. Niemniej

Więcej »

WYSZUKAJ